Medarbetare

Vi är ett glatt gäng som trivs gott på jobbet och gillar när kunder hör av sig till oss.
Nedan hittar du våra kontaktuppgifter.

Joakim Carlsson/VD

Direkttele: 021-10 41 20
Mobiltele: 070-373 66 19
E-post:
joakim@ikb-inneklimat.se

Susanna Bergqvist

Direkttele: 021-10 41 21
Mobiltele: 076-671 34 41
E-post: susanna@ikb-inneklimat.se

Samira Halilovic

Direkttele: 021-10 41 27
Mobiltele: 076-671 34 44
E-post: samira@ikb-inneklimat.se

Christoffer Hågestam

Direkttele: 021-10 41 23
Mobiltele: 076-671 34 43
E-post: christoffer@ikb-inneklimat.se

Martin Olsson

Direkttele: 021-10 41 22
Mobiltele: 076-671 34 42
E-post: martin@ikb-inneklimat.se

Filip Vallin

Direkttele: –
Mobiltele: 076-671 34 40
E-post: filip@ikb-inneklimat.se

Daniel Rimec

Direkttele: –
Mobiltele: –
E-post: daniel@ikb-inneklimat.se