Medarbetare

Vi är ett glatt gäng som trivs gott på jobbet och gillar när kunder hör av sig till oss. Nedan hittar du våra kontaktuppgifter.

Joakim Carlsson/VD

Värme, Sanitet, Kyla
Direkttele: 021-10 41 20
Mobiltele: 070-373 66 19
E-post:
joakim@ikb-inneklimat.se

Anders Elovsson

Ventilation.
Direkttele: 021-10 41 25
Mobiltele: 070-373 67 18
E-post:
anders@ikb-inneklimat.se

Samira Halilovic

Ventilation, Värme, Sanitet
Direkttele: 021-10 41 27
Mobiltele: 076-671 34 44
E-post: samira@ikb-inneklimat.se

Fadi Botros

Ventilation, Värme, Sanitet
Direkttele: 021-10 41 26
E-post: fadi@ikb-inneklimat.se

 

Angelica Boman (föräldrarledig)

Ventilation
Direkttele: 021-10 41 26
Mobiltele: 076-671 34 40
E-post: angelica@ikb-inneklimat.se

Christoffer Hågestam

Ventilation, Värme, Sanitet
Direkttele: 021-10 41 23
Mobiltele: 076-671 34 43
E-post: christoffer@ikb-inneklimat.se

Martin Olsson

Ventilation, Värme, Sanitet
Direkttele: 021-10 41 22
Mobiltele: 076-671 34 42
E-post: martin@ikb-inneklimat.se